LASTEHOID

2010 aastal Haabersti linnaosas avas uksed  lastehoid „Aarete saar“, lastehoiu – ja  arengukeskuse „Proša“ baasil, mis arenes edukalt 15 aasta jooksul.

Prosha lastehoid asub Tallinnas:

  • Haabersti linnaosas Kakumäe Selveri ja Rocca al Mare lähedal, teel linna poole Tabasalust ja Tiskrest. 
  • Lasnamäe linnaosas aadressil Võru 11

Meie programm hõlmab: terviklikku lapse arengut, tervise kontrolli, õiget toitumist, vaimse ja füüsilise tegevuse tasakaalu hoidmist.
Hubane suur maja ja kodune atmosfäär,rajatud korralik mänguväljak – jalutusala ja aiamaa, heatahtlikud kasvatajad ja laste kvalifitseeritud ettevalmistus kooliks. (Õppeprogramm on kinnitatud Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt)
Tegevused viiakse  vastavalt lapse vanusele ja teadmistele.

Meie lasteaias töötavad ainult hoolivad, kompetentsed omaala professionaalid.

Usaldades meile enda lapse, te võite olla kindel, et me ümbritseme lapsi hooldusega, armastusega ja tähelepanuga.

Õppetegevus

Õppimise käigus suhtleb täiskasvanu lastega „võrdsel taseme“, laste keeles, see aitab luua positiivset emotsionaalset kontakti. Kõik erinevad tegevused on ülesehitatud mängimisele, see tugevdab käitumist ja võistluslikkust.

Õpetajad püüavad mõista igat last tema maailmavaatega ja tema kogemusega ning sellest lähtudes arendada ja laiendada maksimaalselt tema eeldatavaid võimeid.

Programmi koostamisel püüdsime me muuta õppimise viisi mitte sisu.Õppimisel kasutatakse lastele mõeldud kaasaegeid arendavaid koolitusprogramme, võttes arvesse iga lapse võimalikke individuaalseid eripärasid.

Püüame teha meie laste igapäevane elu võimalikult mittekülgselks ja põnevaks! Korraldame palju ekskursioone ja üritusi väljaspool lasteaeda, inglise keele tunnid, üldfüüsilised treeningud. Mõistliku lisatasu eest on ujumistrennid ujulas, psühholoog, logopeed.

Toitlustamine
 

Meie menüü koostatakse arvestades hooaega. Oma köök võimaldab meil organiseerida balanseeritud toitlustuse ja dieetilise toitumise lastele allergiaga. Meie kokk valmistab roogasi kvaliteetsetest toiduainetest, kontrollitud laste ja dieetiliste retseptide järgi. Me ei sundi lapsi sööma. Kuid me tähelepanelikkult jälgime selle järgi millised road meeldivad lastele ja millised mitte, ning üritame leida lemmikud road igaühele. Meil on iga päev hooajalised puuviljad ja salatid värsketest köögiviljadest. Maitsva toidu saladus on lihtne – me valmistame armastusega ja ainult väga kvaliteetsetest toiduainetest.


Võtke julgelt meiega ühendust ja tulge tutvustama: info@tela.ee / www.facebook.com/eralasteaed / +372 53831821 /